KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507338

nr 1550 7338

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, "Pojke med boll", 2011. Olja på duk, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

måndag 3 juli 2023
kl 18:28:38